Hakkımızda


1974 yılında temelleri atılmış olan firmamız, yılların tecrübesi ve alınan mimar-mühendis desteği ile demir doğrama-ferforje sektöründe hizmet vermektedir. Yıllar içerisinde birçok inşaatta, sanayi sitelerinde ve dairelerde bizim imzamız bulunmaktadır. Kalite bizim için her şeyden önce gelmektedir. Firmamız gerekli durumlarda mimari projelendirme ve mühendislik çalışmalarını yapmaktadır.

2016 yılından itibaren yenilenen yüzü ile Tuna Metal İnşaat adı altında mimari tasarım, statik proje, inşaat taahhüt işleri, çelik konstrüksiyon, ferforje korkuluk, sürgülü kapı, çelik çatı, apartman giriş kapısı, yangın merdiveni, çelikapı ve alüminyum küpeşte alanında hizmet vermektedir.
Ferforje ,demirin ısıtılarak yada soğuk bir halde, işlenerek şekil verme sanatının genel adıdır. Ferforje gerek hazır olarak ,gerekse de ustanın kendi elleriyle hazırlamış olduğu demirlerin birleşmesiyle oluşturulan yılların tecrübesinin harmanlanmış halidir. Ferforje sanatı kendini en güzel merdiven korkuluklarında ifade eder. Iyi bir sanatkarın elinde şekillenen ferforje merdiven korkuluğu, yapı var olduğu sürece onunla birlikte yaşayacak en değerli dekorasyon ürünüdür. Bunun yanı sıra Ferforje Balkon Korkulukları, Ferforje Merdiven Korkulukları, Ferforje Duvar Üstü Korkuluklar, Ferforje Bahçe Korkulukları, Ferforje Pencere Korkulukları, Ferforje Cumbalar sıralanabilir. Ferforje merdiven korkuluğu, ferforje duvar üstü korkuluk, ferforje kapı, ferforje balkon korkuluğu, ferforje bina giriş kapısı uygun fiyatları için bizimle iletişime geçin.
Ferforje demir kapılar, dayanıklı olma özelliği ile, koruma amaçlı işlevlerle kullanılmışlardır. Ferforje kapılar, güvenli ve dayanıklı yapısı ile adeta yıllara meydan okumaktadır. Şıklığı ve zerafeti ile hayallerinizin sınırlarını zorlayacak çeşitliliğin sağlanması mümkündür. Ferforje bina giriş kapıları, ahşap kaplama ile birlikte kullanılarak şıklığı evinize sunmaktadır. İstediğiniz kaplama deseni ile istenilen motiflerle birleştirmek mümkündür. Ahşap kaplama bina giriş kapıları, evinizi şık ve yeni göstermek için yapacağınız en temel değişikliklerden biridir. Ferforje bina giriş kapısı,şık ferforje daire giriş kapıları, ferforje bina giriş kapı fiyat teklifi, ürün bilgisi, ferforje villa tipi bina giriş kapıları, villa şık kapı modelleri, ferforje imalatı, ferforje şık bina giriş kapıları, ferforje bina giriş kapısı, nostaljik ferforje bina giriş kapısı, apartman kapı modelleri, demir doğrama ve ürün bilgisi için bizi arayın.

İstenilen ebat ve tasarıma göre ferforje garaj kapılarını ve ferforje bahçe kapılarını yapmaktayız. Ferforje garaj kapıları, ferforje bahçe kapıları ister sürgülü, ister açılır olsun. Mevcut alana en uygun haliyle projelendirmekteyiz. Sürgülü -kayar- bahçe kapıları ile araç giriş-çıkışlarında daha kullanışlıdırlar, bunun yanında yaya girişleri için açılır bahçe ve garaj kapıları daha uygundur. Sürgülü -kayar- bahçe kapıları için otomatik, kumandalı motor takarak aracınızdan inmeden açınıp, kapanması sağlanmaktadır. Benzer uygulama açılır bahçe kapıları ve sürgülü garaj kapıları için de yapılabilir. Darbelere karşı dayanıklı ve paslanmaz özelliklerine sahiptir. İstenilen yükseklik ve genişlik ölçülerinde garaj kapıları ve bahçe kapılarını yapmaktayız. Fiyat açısından bütçeye uygun fiyatlar belirlenmiştir.Detaylı bilgi için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Günümüzde gittikçe yaygınlaşan görsel açıdan oldukça tatmin edici villalarda, restorant, otel, gibi yapılarda mimarlar tarafından merdiven ve galeri korkuluğu, hem de görsel amaçlı pano olarak Lazer Kesim Korkuluk kullanılmaktadır. Lazer kesim korkuluk için hayalinizdeki şekli belirtmeniz yeterli, sizin için çizip uygulayabiliriz. Lazer kesim korkuluk, paneller halinde imalat yapılacak alana göre hazırlanır. Sadece korkuluk olarak kullanılmasına gerek yok, evinizde dekorasyon amaçlı da kullanabilirsiniz. Bir ağaç figürü veya çok sevdiğiniz film kahramanının simgesi, hiç önemli değil, istediğiniz şeyi belirtin biz sizin için hazırlayalım. Lazer kesim korkuluk fiyatları, lazer kesim panolar, lazer kesim merdiven korkuluğu, lazer kesim balkon korkuluğu, lazer kesim motif ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için bizi arayınız.

Yapınızda veya işyerinizde güvenliğiniz için uygun fiyata yönetmeliğe uygun yangın merdiveni imalatı yapmaktayız. Yangın merdivenleri, mevcut alana göre projelendirilmektedir. Yangın merdiveni döner veya sahanlıklı olarak yapılabilir. Yangın merdiveni basamaklarında 2-3 baklavalı sac kullanılarak hem yıllara meydan okuması hem de kaymayı engellemesi sağlanmaktadır. Yangın merdiveni fiyat, yangın merdiveni model bilgisi için bizimle iletişime geçin.

Binanın ilk başlangıcı önemli olduğu kadar en sonu -çatı- da önemlidir. Çatınızın altını kullanmak istiyorsanız, mimari projenizde değişikliğe gerek duymadan çelik çatı yaparak istediğiniz alanı sağlayabilirsiniz. Çelik çatı üstüne talebinize göre taş yünü, OSB, siyah membran ve shingle kaplama yapmaktayız. Çelik çatınızı istediğiniz takdirde anahtar teslim olarak yapabiliriz. Çelik çatı hava koşullarına dayanıklı olması ve daha fazla alan sunması açısından oldukça yarar sağlamaktadır. Çelik çatı neme meydan okuyarak, uzun yıllar boyunca çelik çatınızı kullanmanıza olanak tanır. Çelik çatı az dikmeye ihtiyaç duyması sebebiyle mimari açıdan kullanımınıza engel oluşturmayacaktır. Çelik çatı uygulama fiyatları, çelik çatı malzeme fiyatları, çelik çatı anahtar teslim fiyatları, çelik çatı modelleri için bizi arayınız.

Demir doğrama, demirin ustanın ellerinde yaşam bulmasıdır. Bir nevi ferforjenin ilk adıdır. İstenilen imalata göre her türlü demir doğrama, çelik konstrüksiyon işlerini yapmaktayız. Demir doğrama ve çelik konstrüksiyon işleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.